V sobotu se po osmi letech konal Ples města Vizovice

V sobotu 27. ledna se s úderem sedmé hodiny večerní otevřely dveře Kulturního centra a dovnitř začaly proudit davy nastrojených plesových návštěvníků. Mnoho z nich dodrželo dobrovolný dress code a dorazili v odstínech modré.

Ve foyer Kulturního centra je přivítaly tóny cimbálové muziky Kordulka z Hovězí, která s pauzami hrála k poslechu, zpěvu a tanci po celý večer.

Ve 20.00 proběhlo slavnostní zahájení. Úvodní slovo starostky Silvie Dolanské, moderátora Radovana Krále a Hany Pekárkové z Kulturního centra odstartovalo večer nabitý programem. Poté si vzala slovo kapela Kiks Brass z Bystřice pod Hostýnem a zábava mohla naplno začít.

Doprovodný program zahájila před devátou hodinou Michaela Jančíková s ukázkou netradičního sportu s názvem twirling, který vychází z mažoretkového sportu, ale kombinuje jej také s gymnastikou a baletem. Na Míšu později navázala barmanská show v podání Barmanů Zlín.

Jelikož je ples oslavou tance, nemohlo chybět taneční vystoupení. O to se postaral pár Elen Bachánková a Marek Jančík, jež společně všem přihlížejícím předvedli ukázku pěti latinskoamerických tanců.

Když byl večer v plném proudu, došlo konečně i na vyhlášení tomboly.

Tímto bychom rádi ještě jednou upřímně poděkovali všem, kdo darovali dary do tomboly, ať už ve formě fyzických darů či poukazů.

Seznam všech dárců i cen najdete v přiloženém dokumentu.

Tombola 2024