Aktuality

Poznáváme Valašsko poprvé i ve Vizovicích!

Destinační společnost Valašsko připravilo již pátou sezónu letní regionální hry Poznáváme Valašsko, v rámci které vás medvěd Jura zavede na 20 míst na Valašsku, které stojí za to vidět!

Letos se můžete těšit například na Stezku valašských strašidýlek ve Velkých Karlovicích, Partyzánský bunkr v Prlově, Zvoničku Kyčery ve Valašské Bystřici a poprvé i na cíl umístěný u nás ve Vizovicích – součástí hry je totiž i Janův hrad.

Na každém z dvaceti míst je umístěno razítko medvědí tlapky s patřičným číslem. Razítko dohledáte pomocí souřadnic po naskenování QR kódu a otisknete ho na zadní stranu brožury, kterou zakoupíte za 30 Kč ve vybraných turistických informačních centrech na Valašsku. Razítka jsou umístěna venku, žádné není navázáno na provozní dobu daného místa. Vyplněnou zadní stranu na poté předložíte v některém z uvedených infocenter, kde odevzdáte slosovatelný ústřižek. Tím se dostanete do slosování o více než 100 cen.

„Stejně jako v loňském roce jsme si pro všechny zapojené hráče připravili i fotosoutěž. Všichni, kterým se podaří vyfotit alespoň dvě sochy nebo sousoší medvěda, uvedené v hrací brožurce, budou zařazeni do slosování o ceny starostů měst Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí. Fotografie zašlete i se jménem na regionalnihra@gmail.com,“ prozradil Marek Chytka z Destinační společnosti Valašsko, která hru připravila.

Do hry se lze zapojit od 1. června do 30. září. Předání cen proběhne 21. října v 15.00 hod. v zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

Více informací naleznete na  https://hra.visit-valassko.cz/.

Krásné léto a :vice zážitků z infocentra!